Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT ALTEA XL 1.9TDI 105KS -07 AUTO KODEKS

4 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO KODEKS Sot 16:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
RENAULT MEGANE 1.5DCI 110KS -09 AUTO KODEKS 4 950 ЕУР
VW POLO 1.4TDI 51KW UNIKAT AUTO KODEKS 3 250 ЕУР
ALFA 147 1.9JTDm 120KS NAVI KOZA AUTO KODEKS 3 300 ЕУР
SEAT LEON 1.6TDI 105KS EU5 AUTO KODEKS 6 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
NOV UVOZ OD ITALY SO EURO 4 MOTOR.

SEAT ALTEA XL 1.9TDI 77KW 105KS PROIZVEDENA 2007GOD.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMATRONIC
TEMPOMAT
BORD COMPJUTER
ABS
ESP
AIR BEG
SERVO VOLAN
KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA OGLEDALA
ALUMINSKI BANDAZI
FABRICKI ZATEMNETI STAKLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
I DR.

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED.
PODVOZJE STEGNATO.
MOTOROT NE E PEREN BEZ SMINKA.

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI ODMA PRED PSS TEHNICKIOT PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
AUTO KODEKS
Продава Автомобили
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164 Tregoje në hartë
078229183
FORD FOCUS 1.6TDCI 90KS UNIKAT  AUTO KODEKS 3 400 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4 TNG 63KW 08/07 AUTO KODEKS 3 250 ЕУР
OPEL CORSA 1.3CDTI 75KS AUTO KODEKS 3 750 ЕУР
FIAT BRAVO 1.9JTDm 110KW -08 AUTO KODEKS 3 700 ЕУР
Në fillim