Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 EUR

Shitet nga: Petra 18 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SEAT ALTEA 2.0 tdi 140ks
DSG 6 stepenski avtomatski menuvac
FULL Oprema so navigacija
cetiri novi zimski gumi sava i cetiri novi letni gumi hankok, registrirana do 11.11.2019 so zelen karton.
kompletno servisirana pred 2000ckm
Leaflet
Në fillim