Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK 07 AVTOCENTAR

4 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 59kw FULL -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
MERCEDES C220 CDI 6-BRZINI -02 REG. AVTOCENTAR 3 300 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw -04 AVTOCENTAR 3 990 EUR
FIAT PANDA 1.2 51kw REG. FULL -11 AVTOCENTAR 3 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SEAT ALTEA 2.0 TDI 140ks DSG AVTOMATIK
proizvedena 2007 / 2006god.

> ekstra socuvana <

FULL OPREMA .

* REG. DO 8. 1. 2021god. *

cena : 4100euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-brzini FULL -04 AVTOCENTAR 4 100 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 6-BRZINI 7SEDISTA -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
NISSAN X-TRAIL 2.2 TDI 4x4 reg -02 AVTOCENTAR 4 500 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 4 motion 4x4 06g AVTOCENTAR 4 100 EUR
Në fillim