Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Cordoba 1.4 benzin plin so a test

1 450 EUR

Shitet nga: Mile Jankulov 18 Qer 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
se prodava seat cordoba 1.4 benzin/plin so a test, vo
odlicna sostojba. registrirana do 11/2018god.
Mile Jankulov
071394367
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione