Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Cordoba 1.9 TDI

800 EUR

Shitet nga: Марјан 16 Gush 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
Kolata e vo vozna sostojba registrirana do dekemvri 2017 so zelen karton.
Марјан
078 329 780
Leaflet
Në fillim