Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Cordoba 1.4 -98

1 650 EUR

Shitet nga: Darko 09 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
Se prodava Seat Cordoba vo odlicna sostojba , dobro socuvana i garazirana . Sekogas praven servis na vreme . Momentalno smeneto ulje , filter za ulje , kaisi , 4 novi gumi .. Registrirana do krajot na februari 2017 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione