Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT CORDOBA 1.4 stylans -05

4 999 EUR

7 199 EUR

Shitet nga: Stojan 12 Sht 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
prodavam Seat Cordoba 1.4 so full oprema,crna metalik kako od salon prv gazda,ne udirana ,ne farbana,garazirana klimatronik, greaci na sedista i retrovizori, halogenki, radio SONY cd so usb i 6 zvucnici PIONIR, Atestiran plin LANDIRENZO so kruzna boca vo rezervna guma, originalni navlaki na sedista, folii so atest, napraven servis na 60,000km so garancija do 120,000km. Nov akumulator 4 novi gumi letni so felni 205/50 /16 i zimski 195/60/15 so celicni bandasi smeneto ulje I site filtri i svecici momentalno ima 117600 km Registrirana do 20.09.2016
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione