Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat ibiza 1.4 godina 2006

5 EUR

2 950 EUR

Shitet nga: benard bekjiri 12 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza

se prodava sead ibiza 1.4 benzin god 2006 55kv so 4 vrati. Kollata e donesen od shfajcarija ima i full servis napraven smeneti nov set na manjac komplet diskovi zadni novi nov filteri smeneti filter za klima nov za vozduh ule sega smeneto filter na ulje nov akumullator plus 2 novi zimski gumi 2 klluca dalinski.
malla potroshuvacka 1,4 benzin top kolla za pocetnik vozac. Kollata e so gv tabllici se naogjame u Gostivar
benard bekjiri
075855655
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione