Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Ibiza 1.9sdi

0 EUR

Shitet nga: Spase 01 Sht 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
seat ibica zacuvana elektrika na stakla klima dobri gumi ksenon svetla registrirana do 20.06.2018 odlicen motor so mala potrosnja i lesen za odrzuvanje
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione