Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT IBIZA 1.4TDI

0 MKD

Shitet nga: nikola 24 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Se prodava Seat ibiza
1.4 tdi 2006 god
od oprema ima:
-klima
-abs
-radio so cd
-el.stakla
-centralno zaklucuvanje
-al.bandazi so novi gumi
-el.na retrovizori
-trokrak volan
-kolata e na ck tabli
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione