Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Ibiza 1.9 tdi 131ks

1 900 EUR

2 300 EUR

Shitet nga: Aleksandar 01 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Prodavam seat ibiza 1.9 tdi 131 ks so istecena registracija.kolata e vo dobra sostojba ima Nov akulomator od oprema ima Abs ESP klimatronik
Aleksandar
070279006
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione