Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT IBIZA 1.0 99 ZIMSKI GUMI REG DO 11 2018 EXTRA

999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OGLAS MEN 07 Jan 00:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
OGLAS MEN
FORD ESCORT 1.8TDDI ENDURA REGISTRIRAN SO OPREMA 750 ЕУР
CITROEN C3 1.4 ATEST PLIN LOVATO REG NOVI GUMI 2 399 ЕУР
AUDI A4 1.9TDI 110KS REGISTRIRANO FULL OPREMA ZAM 1 490 ЕУР
FIAT UNO 1.1 REGISTRIR CELA GODINA PLIN NOVI GUMI 790 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
PRODAVAM SEAT IBIZA 1.0(4 CILINDRI - POLO MOTOR) SO ODLICEN MOTOR,MENUVAC,PREDNICA,I KAROSERIJA.

REGISTRIRANA DO 15.11.2018

PREDNI NOVI ZIMSKI GUMI ,,FULDA,,

CENA E 999eur, I ISTATA NE E FIKSNA

KONTAKT NA 078-238-098
OGLAS MEN
078-238-098
OGLAS MEN
TOP OPEL ANTARA COSMO 2.0CDTi/REGISTRIRAN+Z.KARTON 7 950 ЕУР
Opel Corsa 1.4 atest plin registrirana so servo volan 1 250 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7DTI -03 FULL OPREMA 3 100 ЕУР
SKODA FELICIA PLIN ATEST REG CELA GODINA EXTRA -96 777 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione