Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Ibiza vo odlicna sostojba

3 000 EUR

Shitet nga: Predrag 29 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Prodavam seat ibiza vo odlicna sostojba registrirana do 11m.2019 pominati realni 76.000km
Cena 3000evra tel 078375378
Predrag
078375378
Leaflet
Në fillim