Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Ibiza 1.4 TDI

2 750 EUR

3 100 EUR

Shitet nga: Jovica 01 Pri 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Prodavam seat ibiza 2004 godina tdi 1.4 ful oprema registrirana do septemvri
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione