Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Ibiza 1.6 TDI

6 200 EUR

Shitet nga: Cars 15 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Voziloto e vo naodlicna sostojba maksimalno zacivano vo besprekorna sostojba motor 1.6 TDI DPF 66kw/90ks vozi motr od golf 6ka ...napraven e full servis pred 100km kompleten nemate nikakvi dopolnitelni vlozuvanja vo voziloto registrirana cela godina 02.2019 za poveke info javete se .....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione