Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Seat Ibiza 1.9tdi sport 2010

4 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTOLOGISTIK 06 Pri 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTOLOGISTIK
MERCEDES-BENZ CITAN 108CDI -15 7 000 ЕУР
BMW 120D 5VRATI-07 4 900 ЕУР
MERCEDES-BENZ B180 CDI AVANGARDE FACELIFT -11 8 400 ЕУР
VW PASSAT VARIANT 1.9TDI BLUEMOTION -09 4 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
SEAT IBIZA 1.9TDI SPORT
GOD.NA PROIZVD.12/2009
POM.KM.165.000
OPREMA,KLIMA,AL BANDASI AUTOPARKING,CD RADIO, AIBAG,ABS,SERVO,CENTRALNO
,MAGLENKI,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,.....

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
WWW.AUTOPLAC.MK
AUTOLOGISTIK
Uvoz i prodazba na polovni automobili
Vizitoni faqen e biznesit tonë
bul. Aleksandar Makedonski BB Tregoje në hartë
070305695
https://www.autoplac.mk

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
  Online
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK
BMW 116d facelift 2010 5 800 ЕУР
AUDI A4 AVANT 2.0TDI -07 4 500 ЕУР
VW GOLF 1.9TDI COMFORTLINE -07 4 600 ЕУР
Mercedes Sprinter 313 Maxi 2012 9 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione