Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT IBIZA 1.9 TDI 77kw FULL -09 AVTOCENTAR

3 950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 74kw -05 AVTOCENTAR 950 EUR
VW POLO 1.4 TDI 51kw FULL -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw REG. -09 AVTOCENTAR 5 100 EUR
VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 4 motion 4x4 06g AVTOCENTAR 4 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
SEAT IBIZA 1.9 TDI 77kw
proizvedena 2009 / 2008god.

vo ekstra sostojba .

FULL OPREMA .

* so site plateni davacki do reg. *

cena : 3950euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL COMBO 1.7 CDTI 48kw REG AVTOCENTAR 2 600 EUR
PEUGEOT 207 1.6 HDI 66kw FULL -09 AVTOCENTAR 3 100 EUR
VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw KARAVAN -05 AVTOCENTAR 3 100 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
Në fillim