Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Ibiza

3 600 EUR

Shitet nga: Dona 17 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
44kW prv gazda, donesena od Avstrija, plateni site davacki do registracija, 5 vrati - info broj: 078580708
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione