Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT LEON 1.9TDI 110 KS -01 EKSTRA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTO DRUM 30 Jan 14:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
-KLIMATRONIK
-ABS
-ASR
-AIRBAG x4
-HALOGENKI
-ALUMINSKI FELNI
-ORIGINALNO RADIO
-SERVO VOLAN
-ELEKTRIKA NA PROZORCI
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
+MNOGU DRUGA OPREMA....
******************************************************************************************************************************************************************************************
-BEZ NITU EDNA MANA ---- KOLATA E KAKO NOVA!
-ENTERIER KAKO OD SALON, KAROSERISKI BEZ UDARI
**************************************************************
PLATENA CARINA
DOZVOLENO TEST VOZENJE VO SEKOE VREME !!!
**************************************************************
POVELETE VO AVTOPLAC AVTODRUM !!!
-PLACOT SE NAOGJA VO PREDGRADIETO NA KRIVA PALANKA 8KM PRED GRADOT VO s.MOZDIVNJAK !!!
AVTO DRUM
Продажба на половни автомобили по најдобри цени.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Крива Паланка Tregoje në hartë
078 375 410, 070 236 448
Leaflet
Në fillim