Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT LEON 1.9TDI KLIMATRONIC -00 REG 09.2017

3 450 EUR

Shitet nga: Goran 07 Nën 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA SO MOTOR 1.9 TDI 110 KS REGISTRIRANA DO 25.08.2017 STEGNATA NE CUKA NE KRCKA ,GUMI NOVI ,ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI I CETIRI STAKLA ,KLIMATRONIK , SRS,ABS,SERVO VOLAN SO PODESUVANJE , CENTRALNA BRAVA NEMA MANI MOTOR PALI ODMA MENJAC RACNA SE SI FUNKCIONIRA ODLICNO ..PROVERKA KADE SAKATE CENATA NE E FIKSNA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione