Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Leon 1.9 tdi -03 perfekten

3 450 EUR

Shitet nga: zoran 30 Maj 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
kolata e vo ekstra sostojba Nov uvoz carineta do registracija so top oprema
al bandazi
el na stakla
klima
radio
maglenki
abs
esp za prolizguvanje
2 klucevi so centralno zaklucuvanje

kolata mozi da se vidi I proba vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim