Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Leon 1.9tdi 105ks -06

4 500 EUR

Shitet nga: Igor 02 Korr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI--77KW-105 KS
--KLIMATRONIK --LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--8X AIR BAG
--ALUMINSKI BANDASI
--MAGLENKI
--SERVO
--ABS
--CENTRALNO
--FABRICKO CD RADIO
moze proverka vo servis kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija za poveke info na tel
078 767 457
Leaflet
Në fillim