Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Leon itno

7 700 EUR

Shitet nga: Toni 01 Sht 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
Возилото е во добра состојба има уникатен FR редизајн и линија на R1 кој го прави не пофторлив и единствен во МК добро сочувано и одлично изгледа Само за сериозни купувачи кој се љубители на возило со спортска линија и елегантно грациозен дух споени во едно ...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione