Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Leon 1.9 105ps

6 000 EUR

Shitet nga: Autoplac Mujo 21 Gush 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
Autoplac Mujo (079 492 021):
-Seat Leon - 1.9 - 105ps - 2008
-Cena: 6000€

•Uvezeno od Avstria
•Plateni se site davacki do registracia
•Senzori
•Klimatronik
•Tempomat
•Bord-computer
•Od novite motori - So DPF...
Full oprema
Autoplac Mujo
070492021
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione