Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Leon 1.9 tdi 105ks so full oprema

Shitet nga: Seat 27 Korr 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
Seat Leon 1.9 tdi 105ks 2008 gd so pominati 143000km so servisna kniska so full oprema so plateni davacki do reg za povise inf na tel 070796007 uvoz germanija
Leaflet
Në fillim