Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw -09 AVTOCENTAR

5 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 6-BRZINI -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
VW POLO 1.4 TDI 51kw FULL -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
FORD FUSION 1.4 TDCI 50kw REG -04  AVTOCENTAR 2 800 EUR
AUDI A3 2.0 TDI 6-BRZINI sportback -06 AVTOCENTAR 4 800 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
SEAT LEON 1.9 TDI 77kw
proizveden 12. 2008god.

> ekstra socuvan <

FULL OPREMA .

* napraven kompleten servis *

cena : 5100euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
BMW 320d 120kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 5 400 EUR
TOYOTA RAV4 2.0 D4D 115ks 4x4 -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
BMW 320d 120kw 6-brzini -07 AVTOCENTAR 4 900 EUR
BMW X3 3.0d 204ks 4x4 reg. FULL -06  AVTOCENTAR 7 200 EUR
Në fillim