Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Toledo

0 EUR

Shitet nga: Dimitar 20 Gush 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
Netaksirano,vo odlicna sostojba ,mala potrosuvacka ,registrirano do Septemvri,
Pali-vozi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione