Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Toledo

2 500 EUR

Shitet nga: саше 06 Pri 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
kolata e vo ispravna sostojba
se prodava cenata ne e fiksna
саше
078593584
Leaflet
Në fillim