Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110KS -03 SVAJCARIJA

Shitet nga: MARTIN 13 Dhj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
SE PRODAVA SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110 KS MODELSKA 2003 PRVA REGISTRACIJA 25 12 2002 SEGA DONESEN OD SVAJCARIJA SO PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FUUL OPREMA

-KLIMATRONIL
-ABS
-ESP
-AIRBAG
-SERVO VOLAN
-BORD KOMPJUTER
-CD PLAIR
-EL. NA RETROVIZORI
-EL. NA PROZORI X 4
-NASLON ZA RAKA
-HALOGENKI
-TROKRAK VOLAN
-ALUFELGI
-4 X GLANC NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA
-DVA KLUCA
-RIKARO SEDISTA

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA I REALNI KILOMETRI

>>EKSTRA E<<
Leaflet
Në fillim