Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Toledo vo odlicna sostojba

0 MKD

Shitet nga: Lazar Popov 21 Maj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
Продавам Сеад Толедо во одлична состојба, од 2015 година, 110 000 км, 105 ks, 1600 ccm, дизел
Lazar Popov
+38976280223
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione