Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Shitet nga: Mirko 23 Maj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
Prodavam Seat Toledo so komplet taxi licenca validna uste 3godini, centralna so radio stanica, so nov akumulator, novi gumi , vozena 1 godina taxi.
Kolata e vo extra sostojba .Napraven komplet
servis bez denar vlozuvanje vo nea.
CENA PO DOGOVOR
Në fillim