Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Toledo 1.9 tdi 150 ks

3 000 EUR

Shitet nga: Daniela 19 Qer 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
Full Oprema
Aluminiumski bandazi
Klimatronik
Skroz novi Predni gumi
servis napraven pred 1000km
CD radio so USB
Xenon svetla
Reg do 03.2019 so zelen karton

Za kesh extra cena!
Daniela
078313474
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione