Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Smart Brabus

8 000 EUR

Shitet nga: Buli 22 Maj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Se prodava
Brabus 1.1 turbo benzin 2008 god.
So Hi-Fi oprema, LCD stereo, kozen enterier, klima i panoramik krov.
Kolata e platena 23.000€ vo 2008 god. Vo stranstvo.
Za povekje info kontakt
Samo preku WhatsApp
0038979333644


Buli
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione