Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 EUR

2 800 EUR

Shitet nga: Milivoj 05 Tet 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ssangyong
Se prodava Shuanghuan Ceo 2.4 Luxury SUV 4x4 na plin, servisiran i zameneti site kaisi, i e vo odlicna sostojba.
Ima:
-avtomatska klima
-parkin senzori
-adaptiven volan
-adaptivni predni kozeni sedista
-delivi zadni kozni sedista
-ABS
-manuelen menuvac
Milivoj
078618764
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione