Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SUBARU VIVIO -96

750 EUR

Shitet nga: Zarko 09 Maj 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Subaru
Modeli
Vivio
Prodavam SUBARU VIVIO - 1996 g

Super ekonomicno gradsko vozilo.
Registracija do 30.10.2015 g
Sleduvaat 4 zimski gumi - novi neupotrebuvani.
Enterier socuvan.

Leaflet
Në fillim