Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Baleno 1.3 -95

0 EUR

Shitet nga: Davor 04 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Baleno
Prodavam :

Suzuki Baleno 1.3 benzin od 1995, registrirano

Ford Courier 1.8 dizel od 1996, registriran

Cena po dogovor !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione