Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Baleno 1.3 -95

Shitet nga: Davor 04 Shk 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Baleno
Prodavam :

Suzuki Baleno 1.3 benzin od 1995, registrirano

Ford Courier 1.8 dizel od 1996, registriran

Cena po dogovor !
Leaflet
Në fillim