Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Baleno

1 000 EUR

Shitet nga: Pajo 28 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Baleno
prodavam suzuki baleno karavan registrirano do septemvri 2020god 1.6 so ne atestiran plin havarisano
godina 2000 gorivo benzin karavan cena 1000e
Voziloto e vo voznja sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione