Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Baleno prv gazda

2 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 05 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Baleno
Se prodava vo odlicna sostojba Suzuki Baleno, prv gazda, kupeno od Maxima Skopje, elektrika na site prozori i elektrika na retrovizori
Pioneer radio so AUX i USB, garazhirano i domakjinski vozeno so prva fabricka boja . nov Exide Akumulator . Smeneti filtri i ulje i nov rebrast kaish .
BEZ ZAMENI
Aleksandar
075837176
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione