Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SUZUKI SX4 4x4 -14 NOVO

Shitet nga: Violeta 11 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
SX4
Se prodava Suzuki SX4 - 4X4 vo odlicna sostojba, so pominati 29300 km. Metalik crno so bandasi i novi zimski gumi. 4X4 mu dava pogon na site cetiri trkala so sto se transformira vo urban dzip terenec. Informacii na 075/330 - 775.
Leaflet
Në fillim