Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Splash 1.0

3 700 EUR

Shitet nga: Filip 23 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Splash
Suzuki Splash 1.0
Uvoz od CH
Reg do 07 2021
198000km
Mala potrosuvacka
Ekstra socuvana
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione