Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Swift -98

1 000 EUR

Shitet nga: оливер 20 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Swift
сузуки свифт 1.0,1998година.колата е регистрирана до 17.03.2016година,со зелен картон.солидно зачувана.пали вози.цена по договор
оливер
075220292
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione