Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki Swift 1.3 Dizel

Shitet nga: ice 18 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Swift
Voziloto e uvezeno od Italija, kupeno e od prv sopstvenik, se naogja od odlicna sostojba. Od oprema raspolaga so :ABS, Klima, Servo, Centralno, Elektrika na stakla, Komandi na volan, Fabricko radio... Full oprema
Leaflet
Në fillim