Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 EUR

Shitet nga: Дејан 23 Maj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
Vitara
НОВА SUZUKI VITARA СО ПОМИНАТИ САМО 6.500кm
ALL GRIP,
1.6 diesel 88kw,
Cruise Control - темпомат
Старт Стоп систем
затемнети стакла
Светла замагла напреди позади
Автоматска клима
USB конекција...
Дејан
070242344
Leaflet
Në fillim