Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SUZUKI GSX R600 AVAILABLE

5 500 EUR

Shitet nga: Sergio amorantan 08 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
X-90
SUZUKI GSX R600 available for sell,the bike is in good and perfect conditions with low mileage,no accident,no mechanical fault,the has good tires,good engine,and a good body balance both inside and outside,the bike comes with all accessories such as gloves,helmet and jacket,for more information kindly contact me on whatsapp +12093965162
Sergio amorantan
+12093965162

WhatsApp:
+12093965162
Leaflet
Në fillim