Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota RAV 4

6 300 EUR

Shitet nga: SASO 20 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Toyota
Modeli
4-Runner
Se prodava dzip tojota RAV4 4*4 mnogu zacuvan garaziran kako nov vo ispravna sostojba registriran do 26.04.2019 servisiran smeneto ulje filtri se komplet pali vozi full oprema
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione