Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Auris 2.0d4-d so lance exstra nova-09

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avtoelegance-Sasho 18 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Auris
kolata e uvezena od germanija zemena e od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna proverka vo bilo koj servis po vasha zelba so naj full oprema: klimatronik bordkompiuter tempomat elektrika eurkuka centralno servo start stop sistem navigacija dvd itn..... lok. Madjari kaj kvantashki pazar se e plateno ostanuva da se registrira okolu cenata ima mesto za dogovor
Avtoelegance-Sasho
071260636
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione