Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ТОYOTA AVENSIS

10 800 EUR

Shitet nga: AVENSIS 29 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Avensis
Prodavam Toyota Avensis Executive 2.2 D, 150 ks,
170.000 km, kupena od Tojota Skopje ,so letni i zimski gumi,garazirana,zatemneti stakla so atest,so zelen karton i registracija do 01.06.2019 godina. VO TOP SOSTOJBA

BEZ ZAMENI SAMO KES.
Leaflet
Në fillim