Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toyota Avensis, 2.0 D-4D -08 107 000km

9 350 EUR

Shitet nga: Aneta 31 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Avensis
Toyota Avensis, Traveller, 2.0 D-4D, 93/126, 107 000km, 2008г., прв газда, редовно сервисирана, комплетно опремена со сензори за паркинг, дожд, светло, GPS,.....
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione