Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw -06 AVTOCENTAR

4 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-BRZINI FULL -05 AVTOCENTAR 3 900 EUR
PEUGEOT 207 1.6 HDI 66kw FULL -09 AVTOCENTAR 3 100 EUR
VW PASSAT 2.3 VR5 4x4 4-motion PLIN REG AVTOCENTAR 1 800 EUR
BMW e46 320d 150ks FACELIFT REG. 02god. AVTOCENTAR 2 990 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Avensis
TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw 6-brzini
proizvedena 2006 / 2005god.

> ekstra socuvana <

FULL OPREMA .

cena : 4300euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4X4 06god. AVTOCENTAR 8 200 EUR
CITROEN XSARA PICASO 1.6 HDI 66kw -07 AVTOCENTAR 2 600 EUR
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4x4 -06 AVTOCENTAR 8 800 EUR
Në fillim